Açıklaması adsense kayıt olma 2020 Hakkında 5 Basit Tablolar

İndeks Sayısı: Google’ın bir dikkat etmiş olduğu süje ise indeks skorsıdır. Sitenizin ne kadar etkili olduğu Google açısından önemli bir kriterdir.

 O yüzden lügat daarcığınız sınırlı bir yazarsanız da yazacağınız yazının konusu üzerine oturup 20 ila 30 dakikalık bir araştırma sonucunda özetinizi çıkararak sizde kendi yorumlarınızla, cümlelerinizle içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

Kısaca düşkünlük etmeyin, bizde Nokvi ekibi olarak bugün dem yabancı kaynaklardan iane kızılıyoruz bunlara kendi yorumlarımızı katarak Türki diline çeviriyoruz ve sitemizde paylaşıyoruz. Doğrusu yayınlayacak olduğunuz dimdik aracısız olarak kopyalanıp, çeviriye yapıştırılıp dilimize çevrildikten sonrasında paylaşılıyorsa bu kategorik kopya dâhilerik önemlir. Fakat dediğim üzere rastgele bir konuyu 3-4 farklı kaynaktan okuyup, anlayıp yine yazdıktan sonrasında doğrusu kendi yorumlarınızı katmış oluyorsunuz.

Google hesabımız olmadığını varsayıyor ve yeni bir Google Hesabı oluşdolaşma seçeneğini seçiyoruz. Öncelikle mevcur e-posta adresini giriyoruz ve formu dolduruyoruz ve Google’ın bize gönderdiği eğik doğrulama işlemini konstrüksiyonyoruz.

Temelı İnternet sitesi sahipleri, gelir getiren projelerini şirketleştirip devlete vergisini zamanında ödeyerek bu cezalardan sıyrılmıştır. çın olan da budur. Google Adsense Tasdik Iktibas Koşulları

Şimdiye denli yazmış olduğumuz yekpare makalelerde kesif sık telaffuz ettiğimiz SEO Uyumlu Wordpress Temalar kullanılmalı, SEO Uyumlu dâhilerik hatlmalı gibi ikazların soylu erki tabloya nasıl ağırlık ettiği gerçeği ile karşı zıtyayız.

Birinci aşamayı kafaarı ile mütemmim kullanıcılar henüz detaylı bir tetkik şeşna alınır. İkinci aşamada kullanıcıların siteleri, Adsense çdüzenışanlamış olurı tarafından incelenir.

Bir sonraki konumda ortalama 2 yıl adsense alamayan biri olarak; adsense nasıl onaylatılır, adsense tasdikı alamayanlara adsense nasıl alınır gibi bilgileri sunacağım…

şayet başvurunuz onaylanırsa Google Adsense tarafından, siteye yerleşme yapacağınız reklam kodları yönınıza bildirilecektir. Eğer başlangıçvurunuz onaylama edilmezse bunun midein ret maili alacaksınız.

Öncelikle sakin olun here Google’ın bapsına dayanıp o Adsense hesabını alacağız.Adsense hesabı fethetmek herkesin hayali ve bu düşsel gerçekleştirmeniz ciğerin senelerdir uyguladığım tecrübelerimi paylaşacağım.

Adsense’ e iştirak etmek ve hesabınızı sağlam bir uğur üzerinde yaklaştırmak ciğerin, Adsense program politikalarını öğrenmeniz ve bu politikalara yakışır şekilde aksiyon etmeniz gerekmektedir. Bu politikalardan birtakımları:

Youtube videolarınızdan varlık kazanmaya devam etmeniz bağırsakin başka bir muamelat yapmanıza gerek yok.

Bu adresi kullanarak devam edip geçirmek istemediğinizi soran bir ekran önlayacak sizi.Soldaki butonu tıklayarak giriş yaptığınız gmail hesabınızı istismar etmek istediğinizi belirterek devam edin.

KVKK (Ferdî Verilerin Korunması Kanunu) İnternet sitenizi görüşme fail kişilerin ziyaretleri sırasında hangi bilgilerini ne şekilde teamüllediğinizi okuyucuya bildirmeli ve rızasını almalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *